Docieraj do klientów z okolicy dzięki pozycjonowaniu lokalnemu

Docieraj do klientów z okolicy dzięki pozycjonowaniu lokalnemu

Czy wiesz, że aby wypromować biznes w Internecie nie wystarczy strona www? To, czy twój produkt albo usługa dotrze do wybranej grupy docelowej uzależnione jest przede wszystkim od tego, czy użytkownicy sieci trafią na stronę czy też do sklepu internetowego. Żeby tak się stało, witryna musi zajmować wysoką pozycję w wyszukiwarce.

Jak to działa w praktyce?

Blisko połowa ludzi na świecie (ponad 4,3 mld) korzysta z Internetu. Kiedy szukamy jakiegoś bardzo konkretnego produktu albo usługi, wpisujemy w wyszukiwarkę hasła z nimi powiązane. Na ich podstawie Google tworzy listę firm, które wybrany produkt z ofercie mają. Z pewnością sam niejednokrotnie skupiłeś się na tym, by przeglądać tylko te strony, które znajdują się na kilku pierwszych pozycjach w wyszukiwarce, podczas gdy Google proponuje nam takich stron kilkaset.

Co zrobić, aby zająć jak najwyższą pozycję?

Do tego celu służy pozycjonowanie https://www.argonium.pl/pozycjonowanie - skuteczne i doskonale znane narzędzie, które pozwala dotrzeć do sprecyzowanej grupy potencjalnych klientów. Pozycjonowanie polega na przypisaniu witrynie słów-kluczy, po których użytkownicy szybciej znajdą Twoją ofertę. Działania w zakresie pozycjonowania podzielić można na dwa rodzaje - szerokie oraz lokalne. Pozycjonowanie szerokie ma na calu promocję biznesu w skali np. kraju. Lokalne z kolei skupia się na pozyskiwaniu klientów na bardzo określonym obszarze, np. jednym osiedlu albo w danym mieście. To doskonała forma promocji zwłaszcza dla małych i dopiero wkraczających na rynek przedsiębiorstw. Efekt? Lepsza konwersja, zwiększony ruch na stronie i oraz poprawiona sprzedaż.

Jeżeli interesują cię usługi z zakresu pozycjonowania i szukasz ekspertów od marketingu w Rzeszowie - powinieneś zapoznać się z ofertą nowoczesnej agencji interaktywnej Argonium https://www.argonium.pl/ . Tutaj dowiesz, się jak rozwinąć biznes w Internecie, a doświadczeni specjaiści pomogą ten cel osiągnąć.

Opinie (1)

Robert

2021-09-03 10:52:48

Adres IP:

*.*.*.73

Skorzystałem z usługi jaką jest pozycjonowanie lokalne i przyniosło to w niedługim czasie bardzo fajne efekty.

Sprawdź opinie o pracodawcy

Producent tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Części zamienne do elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Sukcesy i Wyzwania w Lokalnym SEO

Sukcesy i Wyzwania w Lokalnym SEO

Wszechstronne rozwiązania w zakresie opakowań, czyli Big-Bagi

Wszechstronne rozwiązania w zakresie opakowań, czyli Big-Bagi

Przykłady Skutecznych Kampanii Lokalnego SEO w Rzeszowie - Pozycjonowanie Rzeszów

Przykłady Skutecznych Kampanii Lokalnego SEO w Rzeszowie - Pozycjonowanie Rzeszów