Druk offsetowy

Druk offsetowy

Druk offsetowy to jedna z najbardziej popularnych metod druku. Stosowany jest na szeroką skalę w licznych zakładach poligraficznych. Najlepsze egzemplarze tworzone są wówczas, gdy drukowane są przez profesjonalistów przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń.

Warto zauważyć, że popularny offset to metoda drukowania, która posiada szereg zalet. Będzie to chociażby stosunkowo niska cena tworzenia wydruków - jeśli zamierzamy powielać dużą ilość egzemplarzy. Jest to zatem metoda ekonomiczna przy średnich, a przede wszystkim przy dużych nakładach.

Co więcej - druk offsetowy pozwala nam otrzymać bardzo dobrą jakość w odniesieniu do kolorystyki, która wiernie oddaje rzeczywistość. Tutaj możemy stosować papiery o zróżnicowanej gramaturze. Wady tej metody są nieliczne, nie mniej jednak kilka wyszczególnić można. Będzie to przede wszystkim stosunkowo długi czas realizacji zlecenia, a także ograniczone możliwości w kwestii personalizacji druków.

Jeśli zależy nam na szybkiej realizacji, albo chcemy wydrukować pojedynczy egzemplarz - omawiana metoda może się nie sprawdzić. Wówczas warto pomyśleć o tak zwanym druku cyfrowym. Jest to alternatywna do wspomnianej już metody druku offsetowego.

Opinie (0)

Sprawdź opinie o pracodawcy

StolArts

Gorliczyna 257
37-200 Przeworsk

Średnia Ocena

5/5
Kancelaria Prawnicza M.Wojciechowska i wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MEBLE ADA

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Opakowania o dużej pojemności

Opakowania o dużej pojemności

Pakiet assistance przy koncie oszczędnościowym

Pakiet assistance przy koncie oszczędnościowym

Jak zaoszczędzić na drukowaniu?

Jak zaoszczędzić na drukowaniu?