Imprezy integracyjne a korzyści dla firmy

Imprezy integracyjne a korzyści dla firmy

Firmowe imprezy integracyjne doceniane bywają zarówno przez pracowników, jak i przez pracodawców. Wiążą się przede wszystkim z zabawą i pogłębianiem relacji przyjacielskich pomiędzy załogą przedsiębiorstwa, nie mniej jednak w długiej perspektywie dotyczą też bezpośrednich korzyści dla przedsiębiorstwa.

Pracownicy są bowiem zmotywowani do pracy, lepiej komunikują się między sobą, wyjaśniają się ewentualne nieporozumienia i konflikty.

W Rzeszowie firmowe imprezy integracyjne organizowane są przez mnóstwo firm. Region sprzyja aktywnej turystyce, zatem wiele osób organizujących przedsięwzięcie decyduje się na wyjazd w Bieszczady, bardzo popularne są imprezy integracyjne w Siedlisku Janczar w Małych Bieszczadach oraz inne malownicze obszary Podkarpacia. Sam Rzeszów również daje wiele możliwości zaplanowania imprezy integracyjnej dla firm. Jedni bowiem wolą czas spędzać aktynie (na przykład paintball, zawody strzeleckie, loty balonem, szybowcem), zaś inni preferują spotkanie w restauracji, luźne rozmowy.

Firmową imprezę integracyjną można zorganizować samodzielnie, albo zdać się na pomoc profesjonalnych firm, które zajmują się organizacją tego typu wydarzeń. Tak na prawdę wiele zależy od tego, jakim budżetem dysponujemy na ten cel oraz jak duża ilość osób będzie brała udział w inicjatywie. Z pewnością niezbędne będzie określenie czy tego typu impreza zawierała będzie w sobie również nocleg dla pracowników, czy też będzie to impreza bez możliwości noclegowych.

Impreza integracyjna musi być przede wszystkim przyjemna i miła. Nie powinno tu być żadnych sytuacji stresujących, które zamiast zacieśniać relacje miedzy pracownikami, będą prowadziły do pogłębienia konfliktów. Ciekawym pomysłem będzie również zapytanie pracowników gdzie chcieliby udać się na spotkanie integracyjne. Mając swój wkład w wybór miejsca z pewnością będą czuli się bardziej docenieni i ważni. A przecież impreza integracyjna organizowana jest przede wszystkim dla zatrudnionych w firmie osób.

Opinie (0)

Sprawdź opinie o pracodawcy

Italia Style - Nocne szafki do sypialni

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Agencja Interaktywna

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
PBC Perfect Body Center - Odżywki węglowodanowe

al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wymiana części w rowerze

Wymiana części w rowerze

Stolarka PCV czy drewniana?

Stolarka PCV czy drewniana?

Reklama w internecie

Reklama w internecie