Obozy jeździeckie

Obozy jeździeckie

W czasie ferii zimowych i wakacji dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży cieszą się rozmaite obozy. Ciekawą opcją skierowaną w stronę osób interesujących się jazdą konną są obozy jeździeckie w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Minimalny wiek uczestnictwa w obozach jeździeckich wynosi dziesięć lat, natomiast maksymalny siedemnaście. Zwykle podczas każdego obozu obowiązuje podział na grupy ze względu na posiadany stopień umiejętności jeździeckich. Dzieci mogą więc uczyć się wszystkiego od postaw lub szkolić posiadane już zdolności.

 

Dobre warunki

Siedlisko Janczar usytuowane jest we wsi Pstrągowa, która znajduje się niedaleko Strzyżowa i jakieś dwadzieścia kilometry od Rzeszowa, dzięki czemu klienci obiektu mogą liczyć na dogodny dojazd. Dostępne obozy jeździeckie trwają zwykle sześć dób, podczas których królują przede wszystkim zajęcia teoretyczne i praktyczne związane z jazdą konną. Wysokiej jakości warunki noclegowe, pełne wyżywienie, dobrze wyposażone zaplecze rekreacyjno-sportowe i obecność wykfalifikowanych opiekunów przyczyniają się do popularności oferty obozowej obiektu.

 

Wiele atrakcji

Jako że Siedlisko Janczar oferuje obozy o tematyce jeździeckiej, można się przede wszystkim spodziewać nauki jazdy konnej i wszechobecnego towarzystwa koni. Dodatkowo oferta obozu wzbogacona jest o liczne atrakcje typowe dla każdego tego typu wyjazdu. Są to między innymi: warsztaty o charakterze artystycznym i edukacyjnym, aktywności fizyczne, popularna gra w podchody, dyskoteki, karaoke i mityczne chrzciny obozowe. Natomiast dostęp do basenu, boiska, placu zabaw i zewnętrznej siłowni pozwalają dzieciom na zagospodarowanie danego im wolnego czasu.

Warto wspomnieć, że poszczególne obozy jeździeckie bardzo często wyróżniają się pomiędzy sobą konkretnym motywem przewodnim, co sugeruje na dobór poszczególnych aktywności i atrakcji.

Wszystkie sprawy organizacyjne, niezbędny podczas obozu jeździeckiego ekwipunek dziecka i sposób zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Siedliska Janczar. Ponadto na bieżąco pojawiają się tam informacje odnośnie obecnie organizowanych obozów letnich lub zimowych.

Opinie (0)

Sprawdź opinie o pracodawcy

Producent tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Części zamienne do elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Włoskie stoły do mieszkania

Włoskie stoły do mieszkania

Jak ubrać się do pracy?

Jak ubrać się do pracy?

Historia i ewolucja worków kontenerowych BIG BAG

Historia i ewolucja worków kontenerowych BIG BAG