Opakowania o dużej pojemności

Opakowania o dużej pojemności

Opakowania są na dużą skalę wykorzystywane przede wszystkim w transporcie, jak i przechowywaniu. Ich uniwersalny charakter i możliwość dopasowania do potrzeb nabywców sprawia, że wielkopojemnościowe opakowania sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu. Są wykorzystywane do pakowania produktów sypkich, zarówno tych wymagających zabezpieczenia przed wilgocią, jak i potrzebujących dostępu do powietrza. Mowa tutaj głównie o opakowaniach typu Big Bag - workach kontenerowych, które są niezwykle funkcjonalne.

Czym są Big Bagi?

Big Bagi to duże opakowania o ergonomicznej konstrukcji. Worki wykonywane są z tkanin polipropylenowych powlekanych i niepowlekanych, w zależności od potrzeb nabywcy. Tkaniny powlekane umożliwiają zabezpieczenie produktów przed wilgocią, natomiast niepowlekane wykorzystywane są do tworzenia worków oddychających, w których dochodzi do swobodnej wymiany powietrza. Gwarantują one również zabezpieczenie zawartości Big Baga przed promieniami UV. Specjalna konstrukcja worków zapewnia ich łatwe napełnianie, przechowywanie, jak i transport. To zarówno modele jednokrotnego, jak i wielokrotnego użytku. W dodatku na ich zewnętrznej części mogą znajdować się nadruki w formie nazwy firmy, logo albo nazwy przewożonego materiału.

Przeznaczenie worków kontenerowych

Big Bagi najczęściej są wykorzystywane w transporcie, do magazynowania i przechowywania towarów o różnych strukturach, przewożenia substancji niebezpiecznych, higroskopijnych czy pylistych. Wielu producentów oferuje ich różne rodzaje, wykonywane w zależności od potrzeb kupującego. Worki mogą być wyposażone w dodatkową wkładkę, wykonane z tkaniny elektrostatycznej, która chroni przed wytwarzaniem ładunków elektrycznych przez przewożone produkty, a także wyposażone w stabilizatory kształtu, dzięki którym opakowanie utrzymuje swoją pierwotną postać czworokątnej bryły.

Wiele rodzajów opakowań produkuje i sprzedaje firma Cerplast. W jej asortymencie znajdują się również worki Big Bag, które wykonywane są w opisanych rodzajach. Cerplast dba o zadowolenie klientów, więc dopasowuje wielkopojemnościowe opakowania do ich potrzeb. Nie jest problemem wykonanie worka o określonych parametrach czy właściwościach. Przedsiębiorstwo posiada w ofercie ponad 10 różnych rodzajów worków kontenerowych, jak i produkuje je na specjalne życzenie. Poza tym jest wiodącym producentem opakowań foliowych, papierowych, kartonów, palet, silosów. Oferuje również surowce do produkcji opakowań. Wiele lat obecności na rynku, jak i zgromadzone doświadczenie firmy sprawia, że z jej oferty korzysta wielu klientów, a jej produkty są cały czas udoskonalane.

 

 

Opinie (0)

Sprawdź opinie o pracodawcy

StolArts

Gorliczyna 257
37-200 Przeworsk

Średnia Ocena

5/5
MEBLE ADA

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

5/5
centrum.meble.pl

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Druk offsetowy

Druk offsetowy

Skuteczna redukcja cellulitu - Jaki zabieg?

Skuteczna redukcja cellulitu - Jaki zabieg?

Reklama w internecie

Reklama w internecie