Pożyczka hipoteczna, czy to się opłaca?

Pożyczka hipoteczna, czy to się opłaca?

Pożyczka hipoteczna od Podkarpackiego Funduszu Rozwoju udzielana jest przede wszystkim przedsiębiorcom z sektora MŚP, a więc mikro-, małym i średnim firmom, które prowadzą swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego - mają zarejestrowaną firmę lub jej oddział. Pożyczka hipoteczna od PFR udzielana jest do dnia 24 września 2030 roku, a do jej uzyskania wymagany jest wkład własny w wielkości 10%.

Pożyczka hipoteczna https://www.pfr-podkarpackie.pl/pozyczki/pozyczka-hipoteczna.html dostępna jest w kwotach od 500 tys. złotych do 1 miliona złotych - w zależności od wniosku wystosowanego przez przedsiębiorcę. Pożyczka hipoteczna od PFR udzielana jest przede wszystkim na zakup nieruchomości na terenie województwa podkarpackiego, tj. lokali użytkowych, lokali usługowych, biur, magazynów oraz budynków firmowych, hoteli, galerii handlowych, a także podobnych budynków. Okres karencji pożyczki wynosi do 6 miesięcy, a jej oprocentowanie jest zmienne od 1,29% w skali roku. Nie istnieje prowizja za rozpatrzenie wniosku, jednakże a prowizja za udzielenie pożyczki związana z podpisaniem umowy i wynosi od 0 do 2%. 

Pożyczka hipoteczna dla mikro-, małych oraz średniej wielkości firm jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą inwestować w swój biznes i rozszerzać go na terenie województwa podkarpackiego. O pożyczkę przedsiębiorca może wnioskować osobiście w nowej siedzibie PFR na ul. Króla Kazimierza 7 lok. 2 w Rzeszowie, lub wysyłając dokumenty pocztą lub kurierem. Przed podjęciem decyzji o pożyczce hipotecznej, warto skontaktować się z działem sprzedaży w celu obliczenia korzyści wynikających z powzięcia pożyczki. Pożyczka hipoteczna od PFR pozwoli wzmocnić aktywność podmiotów gospodarczych z województwa podkarpackiego. Należy pamiętać, że pożyczka hipoteczna może zostać przeznaczona przede wszystkim na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie województwa podkarpackiego. Przy pożyczce hipotecznej można również kupić działki przeznaczone na działalność komercyjną, dlatego jeżeli planujesz rozwój firmy, pożyczka hipoteczna jest dla Ciebie. 

Opinie (1)

Karol

2022-01-19 12:18:08

Adres IP:

*.*.*.28

Skorzystałem z pomocy PFR. Nie żałuję

Sprawdź opinie o pracodawcy

Producent tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Hotel w Jarosławiu Coloseum

Kruhel Pełkiński 72
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Części zamienne do elektronarzędzi MIKRON

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Internet mobilny vs. internet stacjonarny

Internet mobilny vs. internet stacjonarny

Lokalne SEO dla Specyficznych Branż w Rzeszowie – Klucz do Sukcesu Twojej Firmy

Lokalne SEO dla Specyficznych Branż w Rzeszowie – Klucz do Sukcesu Twojej Firmy

Komunikacja i marketing medyczny - z jakich narzędzi korzystać?

Komunikacja i marketing medyczny - z jakich narzędzi korzystać?