MasterPack opakowania z tektury falistej

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Kartony.info - sklep internetowy kartonowych opakowań  oferuje opakowania kartonowe doskonałej jakości, które produkowane są w różnych kształtach, rozmiarach, a nawet wersjach kolorystycznych. W asortymencie firmy dostępne są warianty wybarwienia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dostosować konkretnie do swoich preferencji. Kartony.info - producent opakowań z kartonu posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz produkcji pudełek tekturowych jest sprawny i terminowy - wszystkie opakowania wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na opakowania w Master Pack wykonywane są także nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a więc są w pełni ekologiczne.


Odwiedź inne strony www połączone z  Kartony.info - producent opakowań z kartonu:
Kartony Master Pack
Producent opakowań kartonowych Master Pack
Opinie o Master Pack opakowania z tektury falistej
MASTER PACK producent opakowań
Opinie o Producent opakowań kartonowych MasterPack

 

 


MasterPack Producent kartonowych opakowań specjalizuje się w produkcji opakowań fasonowych, które są przede wszystkim przeznaczone do wysyłki towarów, jednakże równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania dokumentów i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca docelowego. Opakowania fasonowe są zazwyczaj kupowanymi kartonami, są łatwe w rozłożeniu, do którego nie potrzeba taśm klejących. Kartony.info - producent opakowań z kartonu dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Sprawdź powiązane porady powiązane z  Producent opakowań kartonowych:

Jak w bezpieczny sposób przechowywać dokumenty?
Trwałe i ekonomiczne opakowania wysyłkowe
Nadruk na opakowaniach
Rodzaje kartonów
Jak powstaje tektura falista?


Master Pack jest producentem opakowań wykonywanych z tektury falistej. Jest to materiał w pełni nadający się do recyklingu, wytrzymały i lekki, przez co wspaniale sprawdza się w roli miejsca do przechowywania przedmiotów, opakowania w sklepach wysyłkowych czy w czasie przeprowadzek. Firma specjalizuje się w produkcji opakowań fasonowych, pozbawionych łączeń z taśmy i zszywek oraz opakowań ozdobnych przeznaczonych do pakowania prezentów takich jak wina, nalewki, oliwy czy balsamy.


By ułatwić swoim klientom dostęp do produktów, firma uruchomiła internetowy sklep wysyłkowy, dzięki czemu mogą oni zamawiać opakowania prosto z magazynu. Master Pack dokłada wszelkich starań, by zaspokoić wszelkie potrzeby swoich klientów, dlatego stale rozbudowuje asortyment tak, żeby każdy z nich mógł znaleźć produkt dla siebie. Wśród proponowanych przez firmę opakowań znajdują się standardowe pudełka klapowe, przydatne w czasie przewożenia większych gabarytowo przedmiotów, pudełka archiwizacyjne o wyciętych uchwytach i dołączonych do nich wieczkach, uniwersalne opakowania składane czy ułatwiające przenoszenie rzeczy opakowania z uchwytem. W zależności od modelu dostępne są one w kolorze białym lub brązowym, a także w zróżnicowanych rozmiarach. W ten sposób każdy z klientów może wybrać model odpowiadający jego potrzebom. Opakowania dostarczane są w opcji złożonej lub rozłożonej, której montaż jednak jest bardzo łatwy i intuicyjny.

Ponadto firma oferuje usługę wykonania nadruku na kartonie. Używa w tym celu ekologicznych farb wodnych. Jest w stanie nadrukować napis informacyjny, logo lub emblemat wskazane przez klienta i tym samym ułatwić mu personalizację opakowań. Jak wspomniano, zajmuje się również sprzedażą opakowań ozdobnych na alkohole, w które można zapakować od jednej aż do sześciu butelek.

MasterPack opakowania z tektury falistej (2)

Sadlecki

2022-09-26 16:16:52

Adres IP:

*.*.*.57

Bardzo fajna forma opakowania prezentowego jeśli o alkohol chodzi - klienci często wybierają te opakowania.

ocena

5
Janek55

2020-02-15 21:09:41

Adres IP:

*.*.*.73

Duży wybór opakowań, możliwość wykonania graweru to naprawdę fajna opcja pozwalająca zaoszczędzić nieco czasu.

ocena

5

Zobacz opinie o innych firmach

Richd Anders Polska - producent drewna klejonego

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Poradnia Dobry Dietetyk Rzeszów

Rejtana 49/8
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
BON Forum - biuro obsługi nieruchomości

Jazowa 28A
35-326 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Części zamienne do elektronarzędzi MIKRON

Szczerze polecam, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Zamienniki są dobrze wykonane.

Jan

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Dla mnie współpraca z firmą HASBORG to zupełnie nowy etap na drodze zawodowej, maszyny dają bardzo dużo nowych dotąd nie osiągalnych dla...

Agat

Średnia Ocena

5/5

Producent tonerów DMD Tonery

Jakość wydruków jest naprawdę bardzo dobra. Polecam zamienniki tonerów!

Zuzanna

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Elvera Burnside

Via Del Mascherone 114
25086 Virle Treponti

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy

Ciekawe informacje o pracy