Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

Arkuszowa 73,
01-934 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów to placówka, która powstała w Warszawie, aby zapewnić dorosłym pacjentom z podejrzeniem nowotworu lub rozpoznaniem nowotworem kompleksową opiekę. W Onkomedica zatrudniony jest zespół wyszkolonych i doświadczonych lekarzy wraz z obsługą medyczną, których podstawową celem jest dbałość o spokój oraz komfort chorego, dla którego porada onkologiczna może być niepokojącym wydarzeniem, w którym wymaga wsprrcia i odrobinę ludzkiej empatii . W centrum Onkomedica kadra specjalistów stawiają na zaufanie ze strony chorego, dzięki czemu bardzo szybko mogą sprecyzować ocenę i rozpocząć proces leczenia. Badania profilaktyczne są niesłuchanie znaczące, ponieważ jeżeli nowotwór zostanie wykryty we wczesnym stadium, istnieje większa szansa na jego efektywne wyleczenie.

Sprawdź inne wpisy Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica:
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów - konsultacje dermatologiczne
Onkomedica Warszawa
Onkomedica Warszawa
Onkomedica
Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów

 

 


Doświadczeni lekarze pracujący w Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów gwarantują badanym z diagnozą choroby onkologicznej opiekę na możliwie najwyższym poziomie, którą pacjent uzyska na każdy etapie. W klinice istnieje możliwość wykonania diagnostyki alarmujących zmian oraz ich terapia za pomocą tradycyjnych lub nowoczesnych metod. Klinika oferuje także badania profilaktyczne, leczenie zachowawcze, jak również wsparcie w postaci dietetyka i psychologa dla osób zmagających się z chorobą nowotworową oraz dla ich bliskich.

Warzywa i owoce, które chronią przed nowotworem
Wizyta u onkologa, jak wygląda?
Kacheksja nowotworowa, co to takiego?
Jaka aktywność fizyczna wskazana jest w chorobie nowotworowej?
Otyłość jako czynnik ryzyka rozwoju chorób nowotworowych
Jak powstaje rak i dlaczego?
Kim jest onkolog i czym się zajmuje?

 


W Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica istnieje możliwość umówienia wizyty do lekarzy specjalistów, którzy zatrudnieni są w najlepszych centrach onkologicznych znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego i jego sąsiedztwie. lekarze specjaliści oferują również wariant diagnostyki oraz rozpoczęcia terapii w ośrodkach, w których pracują na co dzień. Zespół specjalistów w klinice został uformowany ze szczególną starannością, tak aby, każdy pacjent otrzymał tutaj gruntowną pomoc w sytuacji zdiagnozowania choroby onkologicznej. Pacjenci w ośrodku mają do dyspozycji lekarzy specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach onkologii. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować chorym poczucie bezpieczeństwa.

 

 

Onkomedica to Centrum Terapii Nowotworów, które zlokalizowane jest na ul. Arkuszowej 73 w Warszawie — obsługiwani są tutaj pacjenci dorośli, a więc po ukończeniu 18 roku życia, którzy zmagają się z chorobą nowotworową lub dopiero wykonywana jest diagnostyka podejrzenia schorzenia onkologicznego. Przed Centrum Medycznym Onkomedica znajduje się ogólnodostępny parking dla klientów, który jest bezpłatny. Onkomedica nie realizuje świadczeń na Narodowy Fundusz Zdrowia, lecz wszystkie są wykonywane komercyjnie — za badania, konsultacje i zabiegi można płacić zarówno kartą, jak i gotówką. Podczas wizyt pacjentom onkologicznym może towarzyszyć osobą towarzysząca, której zadaniem jest nie tylko zagwarantowanie wsparcia pacjentowi, ale również zapamiętanie ważnych informacji.

Konsultacje onkologiczne Warszawa można umawiać za pomocą telefonu, maila, formularza elektronicznego dostępnego na stronie, jak również osobiście w placówce w Warszawie. Ogromną zaletą Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica jest możliwość konsultacji ze specjalistami w jednym miejscu. W kadrze lekarzy Onkomedica można wyliczyć onkologa, hematologa, chirurga onkologicznego, dietetyka onkologicznego, ginekologa, dermatologa, urologa oraz radiologa, dzięki czemu pacjenci onkologiczni mają gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług, jak również ich kompleksowość.

W jednym miejscu możliwe jest wykonanie wszystkich badań diagnostycznych oraz leczenie, dzięki czemu pacjenci onkologiczni zaoszczędzą sobie stres związany z podróżą i nieustannym czekaniem w kolejkach do poszczególnych specjalistów — tutaj pomoc otrzymamy w jednym miejscu. Pracujący w klinice Onkomedica specjaliści zajmują się badaniem raka piesi, raka prostaty, jak również nowotworów jąder, szyjki macicy, żołądka, płuca oraz innych. Choroby nowotworowe należą do jednych z najczęstszych, a zarazem najniebezpieczniejszych dla pacjenta chorób, które mogą rozwinąć się w każdej części ciała, dlatego tak ważne jest wprowadzenie odpowiedniego leczenia.

Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów (6)

Alicja

2023-01-02 09:37:21

Adres IP:

*.*.*.115

Polecam doktor Agnieszka Chruścikowska z Onkomedica Warszawa. Na pewno warto umówić się tutaj na wizytę, po zabiegu otrzymałam profesjonalną opiekę, widać że dbają o pacjenta. Centrum Onkologii Warszawa - Onkomedica oferuje leczenie na bardzo wysokim poziomie, polecam!

ocena

5
Karolina

2022-05-07 13:59:09

Adres IP:

*.*.*.453

Miły i pełen empatii personel. Przyjemna atmosfera

ocena

5
Patrycja$

2022-04-10 10:24:31

Adres IP:

*.*.*.007

Szukam dobrej kliniki onkologicznej w Warszawie. Zna ktoś dobrego onkologa?

ocena

5
Patrycja$

2022-04-10 10:24:31

Adres IP:

*.*.*.007

Szukam dobrej kliniki onkologicznej w Warszawie. Zna ktoś dobrego onkologa?

ocena

5
Leszek

2022-04-09 13:56:53

Adres IP:

*.*.*.256

Lekarze profesjonalni i doświadczeni, polecam.

ocena

5
Dominik

2022-03-23 08:38:11

Adres IP:

*.*.*.109

Dobrze wyposażona placówka z wyszkoloną kadrą lekarzy - polecam Onkomedica.

ocena

5

Zobacz opinie o innych firmach

Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski

Kazimierza Brodzińskiego 4
35-314 Przemyśl

Średnia Ocena

5/5
MasterPack opakowania z tektury falistej

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Smart Kid Belt

Warszawska 976
05-083 Zaborów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Czy chcesz podzielić się o profitach pracy w dtw Sp. z o.o.. Czekamy na Twoją wartościową opinie.

Opinie o dtw Sp. z o.o.

Średnia Ocena

5/5

L&L Longlife owoce liofilizowane

Polecam. Przekąski liofilizowane są bardzo dobre.

Dorota

Średnia Ocena

5/5

HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych

Solidna firma, maszyny niezawodne. Polecam.

Radek

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Elvera Burnside

Via Del Mascherone 114
25086 Virle Treponti

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy

Ciekawe informacje o pracy