Projektowanie Wnętrz Rzeszów Oscar- dekoracje

Matejki 12, 35-064 Rzeszów,
35-064 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Pracownia projektowania wnętrz Oscar Dekoracje to firma usytuowana w Rzeszowie, przy ul. J.Matejki 12, która zajmuje się kompleksową realizacją zadań dotyczących projektowania różnego zastosowania wnętrz. Skupiamy się zarówno na wnętrzach mieszkalnych domów oraz mieszkań, a także obiektów o charakterze usługowym i handlowym, pomieszczeń biurowych, lokali użyteczności publicznej. W swojej pracy uwagę skupiamy na potrzebach naszych Klientów, zważając na wszystkie Ich oczekiwania oraz wymagania odnośnie przyszłej wizji wyglądu pomieszczenia. Zdecydowanie gwarancją sukcesu jest połączenie naszego wieloletniego doświadczenia z wysokim profesjonalizmem. Projektowane przez nas wnętrza są bardzo dobrze zagospodarowane oraz wyposażone.

Odwiedź inne internetowe katalogi Pracownia architektury i projektowania wnętrz Rzeszów - Oscar-Dekoracje:

Projektowanie wnętrz Rzeszów Oscar Dekoracje    oferuje działania w oparciu o profesjonalny projekt, który łączy w sobie innowacyjny design oraz niezwykle praktyczne zastosowanie. Dzięki temu,  Pracownia Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba może Państwu stworzyć przestrzeń dostosowaną do potrzeb Klienta, która spełnia każde jego oczekiwania. Nasze zlecenia wykonywane są w sposób profesjonalny i solidny . Nasza oferta zwrócona jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również firm, czy przedsiębiorstw. Nasze biuro służy pomocą w zakresie oferowanych przez nas usług https://www.oscar-dekoracje.pl wykonaną przez Agencję Interaktywną: Argonium

Asortyment Oscar Dekoracje zawiera m.in. projektowanie wnętrz, projektowanie online, dekoratorstwo, kompozycje kwiatowe, a także doradztwo. Nasze aranżacje kreowane są według zaleceń i potrzeb naszych Klientów. Naszym zadaniem jest stworzenie wnętrza tak, aby było zaskakujące i praktyczne . Nasza firma cieszy się renomą oraz zadowoleniem naszych Klientów ze współpracy z Nami. Nasza firma działa na rynku już od 2004 roku., dzięki czemu zdobyła cenne , bogate doświadczenie i pochwalić się może licznymi realizacjami dla naszych Klientów.

Baza artukułów dla z zewnętrznych stron www:
Jak zaaranżować łazienkę na poddaszu?
Oryginalne dekoracje do wnętrz
Zadania biura projektowego
Jak wybrać dobrego projektanta wnętrz?

Oscar-Dekoracje jest istniejącym od 2004 roku biurem projektowym znajdującym się w Rzeszowie. Dzięki współpracy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorstwami, firma zyskała doświadczenie do tego, aby realizować wszystkie, nawet najbardziej wymagające projekty. Oscar-Dekoracje to przede wszystkim estetyka, funkcjonalność i niepowtarzalny styl. Każda z realizacji wykonanych przez specjalistów jest oryginalnym dziełem, które tworzy piękne miejsce do mieszkania lub prowadzenia działalności.

Oscar-Dekoracje specjalizuje się przede wszystkim w projektowaniu wnętrz. Specjaliści pracują tak, by przestrzegać założonego budżetu oraz w pełni zrealizować pomysł klienta. firma oferuje współpracę, która przebiega w kilku etapach. Pierwszym jest spotkanie z klientem i przedstawienie przez niego ogólnego pomysłu na projekt. Później specjaliści oglądają wnętrze i opracowują projekty 3D, w których ujęte są szczegóły dotyczące materiałów oraz rozmieszczenia ścian czy mebli. Klient cały czas ma możliwość konsultacji z przedstawicielami biura projektowego.

Oprócz projektowania wnętrz, Oscar-Dekoracje oferuje usługi związane z dekoratorstwem, tworzeniem kompozycji kwiatowych oraz doradztwem w zakresie rozmieszczenia mebli, zastosowania kolorów czy dodatków. Popularną usługą w ofercie biura jest projektowanie online. To idealna forma współpracy z klientami z odległych miast lub osób zapracowanych. Dzięki kontaktowi online klient może współpracować z biurem tak, jakby był na miejscu.

Oscar-Dekoracje to firma z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości obsłudze oraz doskonałym projekcie wystroju wnętrza, wybierz rzeszowską firmę Oscar-Dekoracje.

Projektowanie Wnętrz Rzeszów Oscar- dekoracje (9)

Janusz

2020-05-18 20:19:49

Adres IP:

*.*.*.29

Same plusy, minusów brak

ocena

5
Ewa

2020-02-18 18:22:19

Adres IP:

*.*.*.48

Projekt łazienki przerósł moje oczekiwania. Warto zaufać profesjonalistom.

ocena

5
Ania

2019-09-30 10:35:56

Adres IP:

*.*.*.28

Nie żałujemy, że zdecydowaliśmy się na projektanta wnętrz. Sami nie uzyskalibyśmy takiego stylowego efektu z wyczuciem.

ocena

5
Paula

2019-07-13 07:23:45

Adres IP:

*.*.*.30

Uwielbiam! Staranność o szczegóły i zawsze trfne pomysły. Współpraca układała nam się super.

ocena

5
Martyna

2019-07-10 22:31:53

Adres IP:

*.*.*.74

Firma wykonywała u mnie projekt elektryki. Również polecam.

ocena

5
Patrycja

2019-05-15 16:28:00

Adres IP:

*.*.*.40

Usługa dekoratorstwa dostosowana do potrzeb indywidualnych klienta. Wszystko z dbałością, aby klient był zadowolony.

ocena

5
Sylwia

2019-04-13 08:29:47

Adres IP:

*.*.*.82

Polecam każdemu Oskar-dekoracje.

ocena

5
Justyna

2019-02-17 17:27:42

Adres IP:

*.*.*.63

Fachowe doradztwo i uzyskany efekt w 100% do mnie pasował. Jest tak, jak sobie wymarzyliśmy z mężem.

ocena

5
Adam

2018-11-09 18:34:22

Adres IP:

*.*.*.34

Bardzo dobrze wykonany projekt mojego mieszkania. Polecam.

ocena

5

Zobacz opinie o innych firmach

Pożyczka na zakup nieruchomości komercyjnych Podkarpacki Fundusz Rozwoju PFR

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

5/5
Maszyny sprzątające LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

5/5
Producent tonerów DMD Tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

5/5

Losowe komentarze

Rad-Pol włoskie meble Gdańsk

Właśnie tego szukałem :D

Piotrek

5/5

Odzyskaj pieniądze z kredytu CHF. Bezpłatna analiza umowy.

Bezpłatna analiza umowy to jedno ale też sposób wytłumaczenia przedmiotu sprawy i przedstawienie realnych szans wzbudza najnormalniej...

Malak_W

5/5

Czy chcesz podzielić się o profitach pracy w SZKLANE TARASY. Czekamy na Twoją prawdziwą opinie.

Opinie o SZKLANE TARASY

Oceń firmę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Nowoczesne meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Oceń firmę
Elvera Burnside

Via Del Mascherone 114
25086 Virle Treponti

Oceń firmę
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Oceń firmę

Ciekawe informacje o pracy