Sprzątanie grobów Warszawa - Biała Lilia

,
05-808 Parzniew

Oceń firmę
jako pierwszy

Biała Lilia to firma, która zajmuje się profesjonalną i kompleksową opieką nad grobami na terenie Warszawy i innych polskich miast. W zakres jej usług wchodzi porządkowanie grobów, ich zamiatanie oraz usuwanie wypalonych zniczy i zwiędłych kwiatów - sprzątanie grobów w Warszawie. W sezonie jesienno-zimowym natomiast grabi liście oraz odśnieża płyty.

Inną oferowaną czynnością jest mycie grobów w sposób dostosowany do materiału, z którego są wykonanie. Dzięki temu czynność ta nie uszkadza płyt, ale pozostaje skuteczna i przynosi świetne efekty. Ponadto do Białej Lilii można zwrócić się w przypadku renowacji liter nagrobnych oraz sprzątania po pogrzebie. Firma zajmuje się również Opieką nad Miejscami Pamięci Narodowej i realizuje specjalne zamówienia swoich klientów. W ich ramach jest w stanie zorganizować i nadzorować wymianę pomnika, zamontować ławeczkę czy uiścić w imieniu zleceniodawcy opłaty do zarządcy cmentarza. Istnieje możliwość także indywidualnego ustalenia zakresu usług z firmą, w zależności od osobistych potrzeb i preferencji.

Pracownicy Białej Lilii służą radą i pomocą oraz dokładają wszelkich starań, by ich klienci byli zadowoleni. Każda czynność dokumentowana jest w formie fotografii przed i po, które następnie wysyłane są do zleceniodawcy w wybrany przez niego sposób. Pozwala mu to na stale kontrolować przebieg prac oraz ich efekty. Z usług firmy można skorzystać jednorazowo lub pod postacią specjalnych pakietów. Są one dostępne w atrakcyjnych cenach i obejmują opiekę całoroczną, uwzględniającą sprzątanie na rocznice, święta bądź regularnie porządkowanie co miesiąc. Wysoka jakość wykonywanych czynności, ich rzetelność oraz wyrozumiałe podejście do zleceniodawców sprawiają, że Biała Lilia stale zyskuje nowych klientów nie tylko z Warszawy, ale też innych województw.

 

Biała Lilia to firma zapewniająca rzetelną opiekę nad grobami także w całej Polsce. Nasza propozycja skierowana jest do osób, które z różnych przyczyn nie mają możliwości umiejętnie zaopiekować się grobami swoich krewnych. Klienci firmy Biała Lilia mogą wybierać spośród bogatego wachlarza naszych usług. W ich skład wchodzi: pakiet brązowy, pakiet srebrny oraz pakiet złoty. W pakiecie brązowym znalazło się m.in. sprzątanie na rocznicę śmierci i urodzin, mycie i sprzątanie na Święto Zmarłych oraz zapalenie znicza przy każdej wizycie. W pakiecie srebrnym oferujemy usługę sprzątania z okazji Świąt Wielkanocnych oraz Święta Zmarłych, odśnieżania na Święta Bożego Narodzenia oraz zapalenia znicza podczas każdej wizyty na grobie. Pakiet złoty obejmuje obsługę całoroczną. Dotyczy ona sprzątania grobu co miesiąc, ale także mycia i sprzątania grobu na Wielkanoc oraz Święto Zmarłych, odśnieżanie grobu na Boże Narodzenie, zapalenie znicza przy każdej wizycie. Każdy może także skomponować indywidualną usługę połączoną z wybranym pakietem, bądź opracować dedykowaną ofertę.

Zweryfikuj inne strony zawierające informację na temat  Opieka nad grobami Biała Lilia:


Sprzątanie grobów Biała Lilia oprócz usług w ofercie podstawowej zajmuje się również renowacją liter na nagrobkach, sprzątaniem po pochówku osób, rozkładniem kwiatów i wieńców oraz zapalaniem zniczy i lampionów. Firma Biała Lilia wykonuje rozległe usługi utrzymania nagrobków w całym kraju, w Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Krakowie i innych miastach wojewódzkich. Znaczna odległość na cmentarz, niedostateczne zdrowie, podeszły wiek, czy masa innych przyczyn składa się na brak możliwości utrzymania gróbów naszych bliskich. Oferujemy taką sposobność, za pomoca której nagrobki rodziny i bliskich zawsze będą czyste, zadbane i nie pozostawione same sobie. Poznaj ofertę na biala-lilia.pl

Biała Lilia Sprątanie grobów wykonuje profesjonalne usługi, podparte długoletnie doświadczenie. Realizowane przez nas usługi są stale dokumentowane dla naszych Klientów w formie zdjęć. Oferowane pakiety usług realizujemy kompleksowo, rzetelnie i z dbałością o szczegóły.

Sprzątanie grobów Warszawa - Biała Lilia (0)

Zobacz opinie o innych firmach

Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MasterPack opakowania z tektury falistej

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MEBLE ADA meble kuchenne modułowe

Polna 14, 37-300 Leżajsk
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Gazetki promocyjne

JEst ok !

tomek

Średnia Ocena

5/5

OK

Urządzenia Gastronomiczne

Średnia Ocena

5/5

Producent tonerów DMD Tonery

Z chęcią mogę polecić tonery i tusze z tego sklepu. Każdego dnia sprawdzają się w biurze.

Ewa

Średnia Ocena

5/5

Ostatnio dodane firmy

Elvera Burnside

Via Del Mascherone 114
25086 Virle Treponti

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Italmeble Poznań

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy

Ciekawe informacje o pracy