Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski

Kazimierza Brodzińskiego 4,
35-314 Przemyśl

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Właścicielem firmy Wycena Nieruchomości jest Szymon Kasperski, którego główna siedziba znajduje się w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4. Firma z Rzeczoznawcą Majątkowym świadczy usługi na terenie Przemyśla, Rzeszowa, Dynowa oraz innych miast województwa podkarpackiego — w niektórych przypadkach usługi świadczone są również na terytorium całej Polski.

Oferta Wycena Nieruchomości Łańcut skierowana jest przede wszystkim do osób fizycznych, jak i większych instytucji. Dzięki kontaktom z różnorodnymi klientami firma zyskuje doświadczenie oraz wiedzę na odmienne tematy — pracownicy poszerzają swoją wiedzę, co pozwala im na rozwiązywanie nawet najtrudniejszych spraw. Wycena nieruchomości związana jest z bezpieczeństwem powierzonych danych i informacji, rzetelnym wykonaniem wyceny na podstawie zdobytych kompetencji, jak również wydanie niezależnej i obiektywnej opinii. Pełen obiektywizm oraz dyskrecja działań, a także konkurencyjna cena na rynku to jedne z głównych atutów działań Wyceny Nieruchomości Szymon Kasperski.

Artykuły zawierające informacje na temat   Wycena Nieruchomości Przemyśl:
Jak wygląda wycena nieruchomości w Rzeszowie?
Rzeczoznawca majątkowy Przemyśl


Sporządzane przez firmę wyceny dostosowujemy do różnorodnych sytuacji oraz potrzeb indywidualnych klientów. Przede wszystkim firma zachęca do dokonywania wycen w przypadku planowanego zakupu gruntów, mieszkań, domów oraz budynków czy innego rodzaju nieruchomości — rzeczoznawca będzie miał wgląd do cennych informacji oraz obiektywnie oceni sytuację (nie kierują nim emocje, które mogą występować w przypadku osoby dokonujące zakupu, np. wymarzonego mieszkania). Siedziba firmy Wycena Nieruchomości znajduje się w Przemyślu, jednakże jej oddział zlokalizowany jest również w Rzeszowie. Klienci proszeni są o kontakt telefoniczny — podczas rozmowy możliwe jest ustalenie zakresu usług oraz szczegółów związanymi z ich wykonaniem. Oprócz usług dotyczących wyceny nieruchomości pracownicy chętnie udzielają porad na podstawie posiadanej wiedzy z branży. Firma gwarantuje satysfakcję ze współpracy oraz dość atrakcyjną cenę usługi.

Profesjonalna Wycena Nieruchomości Przemyśl to firma, która ma siedzibę w Rzeszowie oraz Przemyślu. Zajmuje się gruntowną i fachową wyceną każdego typu nieruchomości - nieruchomości gruntowych zabudowanych i niezabudowanych, lokali, budynków, nieruchomości rolnych i leśnych, jak również wyceną praw rynku nieruchomości. Szymon Kasperski to rzeczoznawca majątkowy z ogromnym doświadczeniem, posiadający uprawnienia zawodowe nr 6044 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane mu przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.

Sprawdź również inne tematyczne strony z wyceną nieruchomości:

 


Firma  Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Przemyśl   oferuje usługi w charakterze wyceny nieruchomości na terytorium Przemyśla oraz pozostałych miast Podkarpacia, a w razie potrzeby dodatkowo na obszarze całego kraju. Oferta tej firmy zorientowana jest, zarówno do osób fizycznych, jak i organizacji. Firma zapewnia tworzenie bezstronnych i niezależnych opinii, bezpieczeństwo powierzonych nam danych. Ponadto, oferujemy terminową i fachową wycenę realizowaną na bazie uzyskanych kompetencji. wycenanieruchomoscisk.pl

Nasza firma -  Szymon Kasperski Profesjonalna Wycena Nieruchomości Przemyśl   łączy profesjonalne działania z atrakcyjną ceną. Zaręczamy przyjemność ze współpracy, a również konkurencyjne ceny naszych usług. W Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski oferujemy sporządzenie operatu szacunkowego w formie pisemnej, który obejmuje wszelkie niezbędne dane dotyczące wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Operat szacunkowy jest autorską rzetelną oceną rzeczoznawcy majątkowego dotyczącą wartości nieruchomości. Sprawdź pełną ofertę na stronie www: www.wycenanieruchomoscisk.pl

Wycena Nieruchomości Łańcut Szymon Kasperski (3)

Żaneta

2020-02-16 19:43:35

Adres IP:

*.*.*.74

Wszystko jak trzeba. Polecam usługi tego biura.

ocena

5
Marysia

2019-09-17 21:01:33

Adres IP:

*.*.*.31

Szczegółowo i konkretnie. Polecam tą firmę !

ocena

5
Tadek

2019-02-25 18:59:26

Adres IP:

*.*.*.51

Kompletna wycena i duża pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Polecam.

ocena

5

Zobacz opinie o innych firmach

Kancelaria Tokarczyk i Partnerzy Rzeszów

Rejtana 36
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

1/5
Balustrady ze stali nierdzewnej Rail-Inox Rzeszów

Pstrągowa 27
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
Turbo Serwis Rzeszów


Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Instytut Flebologii Doppler Warszawa

Skuteczne leczenie, klinika na wysokim poziomie.

Jolanta

Średnia Ocena

5/5

Czy możesz podzielić się o profitach pracy w Kongsberg Automotive. Czekamy na Twoją prawdziwą opinie.

Opinie o Kongsberg Automotive

Średnia Ocena

5/5

Regały na książki

Czy udzielić informacji o plusach pracy w Italiastyle Meble Włoskie. Czekamy na Twoją wiarygodną opinie.

Opinie o Italiastyle Meble Włoskie

Średnia Ocena

1/5

Ostatnio dodane firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Biedronka

Wołczyńska 18
60-003 Poznań

Średnia Ocena

Oceń firmę
jako pierwszy
Meble Włoskie Wrocław Italmeble.pl

Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

5/5

Ciekawe informacje o pracy

Połączenie tradycji i nowoczesności, czyli włoskie meble skórzane

Połączenie tradycji i nowoczesności, czyli włoskie meble skórzane

Minimalistyczne podejście do włoskiego designu

Minimalistyczne podejście do włoskiego designu

Włoskie meble do jadalni, które łączą w sobie styl i funkcjonalność

Włoskie meble do jadalni, które łączą w sobie styl i funkcjonalność