Skuteczna redukcja cellulitu - Jaki zabieg?

Skuteczna redukcja cellulitu - Jaki zabieg?

Cellulit to zjawisko doskonale znane niemal każdej kobiecie. "Pomarańczowa skórka" najczęściej pojawia się na piersiach, brzuchu oraz udach, choć może pokazać się również na innych obszarach ciała. Wygląd oraz rozmiar zmian zależy od stopnia ich zaawansowania. Warto jednak pamiętać, że im wyższy stopień zaawansowania, tym proces leczenia staje się trudniejszy. Warto więc postanowić na profilaktykę i zadbać o odpowiednią dietę oraz ruch, aby zapobiec powstaniu cellulitu lub zahamować proces jego rozwoju. Jeżeli jednak zmiany są już widoczne, można zdecydować się na zabieg mający na celu jego redukcję. 

Jednym ze sposobów walki z cellulitem jest bez wątpienia mezoterapia. Zabieg polega na miejscowym wstrzykiwaniu substancji poprawiającej krążenie lub przyspieszającej spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu skóra ulega znacznemu wygładzeniu, a cellulit staje się znacznie mniej widoczny. Inną, równie skuteczną metodą, jest karboksyterapia, której założeniem jest wprowadzenie pod skórę dwutlenku węgla. Komórki tłuszczowe są bardzo podatne na działanie CO2, który w czasie zabiegu zmienia się w kwas węglowy i niszczy je od środka. Dzięki temu znacznej poprawie ulega metabolizm, natomiast proces spalania tłuszczu ulega przyspieszeniu. Podczas redukcji "skórki pomarańczowej" skuteczna jest również laseroterapia, która łączy w sobie zalety lasera, masażu oraz krioterapii. Zabieg skutecznie pobudza mikrokrążenie, a także wspomaga spalanie tłuszczu oraz usuwanie toksyn. Krioterapia likwiduje natomiast powstałe obrzęki, potęgując w ten sposób efekty zabiegu. Zabiegi tego typu wyróżniają się skutecznością połączoną z małą inwazyjnością prowadzonych działań. Dzięki temu rezultaty widoczne są wyjątkowo szybko, a pacjent może od razu po zabiegu powrócić do swoich codziennych aktywności. 

"Skórka pomarańczowa" to powód dyskomfortu u wielu pań, ponieważ w większości to właśnie one cierpią na tę przykrą dolegliwość. Jeżeli stosowana profilaktyka zawiodła, a zmiany mimo wszystko się pojawiły, warto zastanowić się nad jednym z nieinwazyjnych zabiegów służących ich redukcji. Dobór odpowiedniej metody nie tylko zagwarantuje skuteczność prowadzonych działań, ale także pomoże ustrzec się przed ewentualnymi efektami ubocznymi oraz niepożądanymi reakcjami ze strony organizmu.

 

Zapraszamy do https://drparda.com.pl/ .

Opinie (0)

Sprawdź opinie o pracodawcy

Italia Style - Nocne szafki do sypialni

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Agencja Interaktywna

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
PBC Perfect Body Center - Odżywki węglowodanowe

al. Kopisto 1
35-315 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Opakowania o dużej pojemności

Opakowania o dużej pojemności

Wymiana części w rowerze

Wymiana części w rowerze

Wynajem czy zakup mieszkania?

Wynajem czy zakup mieszkania?